susu new york | liza colby & kia warren | 2020.

Zagreb International Blues Festival 2019 | SUSU, headlinerice 11. blues festivala, donose u Zagreb dašak zavodljivog New Yorka

SUSU u sklopu turneje “Supernatural Tour” dolaze u Zagreb i to na 11. Zagreb International Blues Festival i to kao headliner! A ovaj rock blues bend iz New Yorka nastupa u Hard Placeu u srijedu, 11. ožujka 2020. godine. I dodajmo, SUSU će tijekom ožujku održati čak 24 koncerta diljem Europe. Točnije u Njemačkoj, Slovačkoj, Italiji, Austriji, Španjolskoj i Francuskoj.

Sirova seksualna energija i provokativnost preko krajnjih granica. Žestoko. Divlje. Tribalno. Drugačije. Zavodljivo. Nabrijano. Eksplozivno. Spiritualno. Luđački. Buntovno. Erotično. Ovo su samo neki od pridjeva kojima opisuju SUSU, suludo dobar rock-blues bend iz New Yorka, koji predvode dvije pjevačice kakve nikada niste vidjeli – Liza Colby i Kia Warren. Osjetite dašak seksipilnog New Yorka u Zagrebu! Više o ovom bendu možete doznati na njihovom službenom Facebook profilu.

Zagreb International Blues Festival je glazbena manifestacija posvećena promociji blues glazbe i kulture, koja se u Zagrebu održava od 2010. godine. Festival okuplja domaće i inozemne izvođače te predstavlja presjek različitih blues stilova – od delta bluesa do modernih fuzija s rockom i jazzom. Održava se na više lokacija u gradu, a uključuje i popratne sadržaje poput radionica, predavanja i jam sessiona. Festival promovira autentičan glazbeni izraz, povezuje publiku i izvođače te jača poziciju Zagreba kao važne točke na europskoj blues sceni. Više o ovom blues festivalu možete doznati na službenoj Facebook grupi.


VIDEO | SUSU – Break You | 11. Zagreb International Blues Festival

Tagged