hnk šibenik - nk lokomotiva zagreb / hnl nogomet / ht prva liga 2021.-2022.

Lokomotiva u 27. kolu HNL-a ide na Šubićevac gdje ju čeka Šibenik – gdje gledati prijenos?

Šibenik i Lokomotiva u petak, 11. ožujka 2022. godine u 18 sati otvaraju 27. kolo HT Prve lige na stadionu Šubićevac! Podsjetim, Lokosi su u prvom ovosezonskom ogledu sa Šibenikom u Šibeniku tijesno izgubili rezultatom 2:1. Već u petoj minuti gol je postigao Antonio Marin, Marko Dabro je izjednačio u 28. minuti, no drugi pogodak za Šibenčane Marin postiže u 78. minuti. U sklopu 18. kola Lokomotiva i Šibenik su na stadionu Kranjčevićeva remizirali 1:1. Lokosi su poveli smo golom Silvija Goričana u 39. minuti, a konačnih 1:1 postavio je Ćurić u 66. minuti.

Dodajmo da je Šibenik smijenio trenera Marka Kartela, a već je proglašen novi. To je poznati bivši nogometaš Dean Računica, s kojim je za početak dogovorena suradnja do lipnja ove godine. Prvi pomoćnik bit će mu Mirko Hrgović. Odluka uprave HNK Šibenika o smjeni trenera Kartela donijeta je “na temelju činjenice kako je u klubu posebno svlačionici trebalo zadržati dobru atmosferu i primjerenu komunikaciju između igrača, ali i igrača i trenera”.

O karijeri Deana Računice

52-godišnji stručnjak je posljednji angažman imao kao pomoćnik Slavena Bilića s kojim je radio u kineskom Beijing Guoanu, engleskom West Bromwich Albionu i Al-Ittihadu iz Saudijske Arabije. Također, asistirao je i Aljoši Asanoviću u Melbourne Knightsima te Zoranu Barišiću u turskom Karabuksporu. Samostalno je pak vodio niželigaše Junak iz Sinja, Primorac 1929 iz Stobreča te Uskok iz Klisa.

“Budući da sam već četiri godine u stručnom stožeru Slavena Bilića mislio sam odmarati do šestog mjeseca. Zato je ovaj angažman za mene neka vrsta iznenađenja. Naime, od petka navečer i tijekom subote trajali su pozivi i razgovori s predsjednicom Šibenika Marinom Jurić i na koncu sam pristao. Dogovor je da vodim Šibenik do kraja sezone”, rekao je novi trener Narančastih Dean Računica.

Nogomet uživo: Gdje gledati live stream ili TV prijenos utakmice Šibenik – Lokomotiva?

Prva utakmica 27. kola HNL-a igra se u petak, 11. ožujka 2022. godine u 18 sati između nogometnih klubova Šibenik i Lokomotiva na stadionu Šubićevac u Šibeniku. Prijenos nogometne utakmice bit će na televiziji ArenaSport 3. Ukoliko utakmicu nećete moći gledati, osiguran je prijenos uživo na Drugom programu Hrvatskog radija.

Više o nogometnom klubu NK Lokomotiva Zagreb doznajte na mrežnoj adresi nklokomotiva.hr. Više informacija o klubu HNK Šibenik možete naći na klupskim stranicama na adresi hnk-sibenik.hr. Prijenos nogometne utakmice uživo, video online ili livestream možete pratiti na svim dostupnim platformama. To su TV prijemnici, pametni telefoni, tableti, stolna i prijenosna računala, Android TV Box uređaji i Smart TV-i (pametni televizori).